trusted partner for the Czech and Slovak Republics

Služby

Zvládneme cokoliv od
nuly nebo ještě vylepšit to, co již
funguje.

CHCEME, ABY NAŠE PRÁCE DÁVALA SMYSL

Jsme full-servisová agentura. Jsme více než 25 let zkušeností v oblasti reklamy. Jsme členem globální reklamní komunity e3.
Jsme C&COM advertising.


MARKETING

Nejefektivnější řešení jsou ta, která jsou komplexní. A tak jsme připraveni vám zajistit nejen jednotlivé služby, ale především navrhnout a zrealizovat komplexní marketingovou kampaň, která vaše podnikání posune o level dál. Tým složený z jednotlivých odborníků a full servis je jistě tím, co potřebujete.

GRAFICKÝ DESIGN

Chcete upoutat novou grafikou? Vytvořit nové logo a zpracovat grafický manuál? Potřebujete navrhnout leták či balení pro nový výrobek? Nebo navrhnout nový web? Žádný problém, naše grafické studio je vždy připraveno splnit všechna vaše zadání. V našem týmu máme jak kreativní grafiky, tak i pečlivé DTPáky.

TISKOVÁ PRODUKCE

Tisková produkce je naší silnou disciplínou. Spoluvlastníme tiskárnu, a proto opravdu víme, o čem mluvíme. Většinu projektů realizujeme in-house, pokud není výhodnější jiná technologie. Jsme schopni rychle a efektivně řešit běžné tisky v malém i velkém nákladu, stejně jako i netypické realizace.

DIGITÁLNÍ MÉDIA

Kdo není on-line, jako by nebyl. A i v této oblasti máme své odborníky. Vytvoříme vám nové webové stránky, a to včetně e-shopu, nebo upravíme stávající. Provedeme analýzu návštěvnosti vašich webů, pomůžeme s optimalizací obsahu pro vyhledávače a navrhneme online kampaň tak, aby opravdu fungovala.

PUBLIC RELATIONS

Dobré vztahy jsou základem každé činnosti. Ať už potřebujete budovat dobrou image vaší společnosti od základu, jen pomoci při uvádění produktů na trh či minimalizovat následky negativní kampaně, stavte se za námi. Poradíme, připravíme vám kompletní strategii PR či mediální komunikace, a kampaň zrealizujeme.

EVENT MARKETING

Roadshow, veletrhy, team building… jakkoli chcete podpořit image vaší firmy a produktů nějakou neotřelou akcí, neváhejte nás oslovit. Navrhneme vám obsah i formu, vybereme nejvhodnější místo a akci zrealizujeme od A do Z. A vy si jen budete moci užívat spokojených pohledů klientů či zaměstnanců.